ARAMA :
İL SAĞLIK MÜDÜRÜPROF. DR. MEHMET KOÇ
SekreterFATMA NUR BAYSAL310 4041
Özel KalemUzman - BARIŞ ŞAYIR310 4080
BasınUzman - BARIŞ ŞAYIR310 4012
Faks - Santral263 0665310 40 00
PERSONEL HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKAN YARDIMCISI NECATİ ELVAN310 4595
SEKRETER TÜLAY VAROL310 4021
İNSAN KAYNAKLARI ATAMA BİRİMİ
Uzman Dr.EMİNE KARABACAKUzman ESRA ERDOĞMUŞ AKDAĞ
GÖREVLENDİRME BİRİMİ
ERCAN DEMİR310 4167 FATMA ÜREN310 4541
MEHMET İNAN310 4074 RUKİYE ARSLANSU310 4024
DOKTOR ATAMA
CEYDA DİKİLİTAŞ310 4112 HASAN URGANCI310 4065
MEHMET DOĞRU310 4503
İŞÇİ ATAMA
MURAT POLAT310 4212 MÜKREMİN ÇELİKER310 4237
YAVUZ YAVUZ310 4378
DİĞER SAĞLIK PERSONELİ ATAMA
AYŞE SULTAN AYAYDIN310 4035 DERYA BALCI310 4211
EBRU TAŞDÖĞEN310 4448 ZEYNEP BOLAT310 4028
ÖZLÜK KADRO TERFİ BİRİMİ
DR.NEMİKA KURAR (Birim Sorumlusu)310 4056 ABDULLAH KARATAŞ ( kimlik güncelleme )310 4215
HASAN ÇALIŞKAN310 4096 MEHMET CEMALLAR310 4037
MEHMET ZAHİD CAVGA310 4126 MUSTAFA EMRE AKDAĞ310 4158
İSMAİL BAŞ310 4058
İZİN RAPOR BİRİMİ
FERİDE BİROL310 4046 MUSTAFA AY310 4083
MÜMİNE ÖZBEK310 4289 SEÇİL KAFALI310 4502
İSMAİL YAKUT310 4289
EĞİTİM HİZMETLERİ VE DESTEK BİRİMİ
Uzman HATİCE GÜNAYDIN EROL KURT310 4082
HATİCE AVŞAR KES310 4208 HATİCENUR EVRENSEL310 4039
ÜMMÜ ALADAĞ310 4034
DİSİPLİN İŞLERİ BİRİMİ
EMEL AKSOY310 4238 MURAT KARA310 4130
MÜCAHİT ÖZEL310 4124 MÜMİNE TANRIVERDİ310 4239
SÜMEYYE AKDAĞ310 4047
CİMER - SABİM
ELİF SARIKAYA310 4560 HÜLYA DEMİR310 4042
ÖZLÜK DOSYALAMA BİRİMİ
AYŞE ERDOGAN (Birim Sorumlusu)310 4496 AYSUN AKKUZU310 4293
BAYRAMALİ İLHAN310 4434 MELEK SOYLUTÜRK310 4434
MUHAMMET DOĞAN310 4116 NAFİ ALTINOK310 4122
TANER BOLAT310 4353
DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKAN AHMET EKİZER310 4450
BAŞKAN YARDIMCISI SEYİT METİN TEMİZ310 4554
BAŞKAN YARDIMCISI MUHAMMET YILDIRIM310 4555
SEKRETER SIDIKA ÖZ310 4450
BİLGİ İŞLEM BİRİMİ
Uzman FATİH TALAS310 4243 ADEM DEMİR310 4469
AHMET ŞAHİN310 4095 ALAADDİN DEMİR ( Telefon Teknisyeni)310 4343
BEHLÜLDANE ARI310 4093 BURAK BARDAKCI310 4251
KEMAL ERALP310 4559 MAHMUT SAMİ GÜLER310 4468
MEHMET CAN310 4310 OĞUZHAN ÇETİN310 4558
RAMAZAN GÜLMEZ310 4094 RESUL KAYA310 4467
SÜLEYMAN CACIK ( NETWORK )310 4546 VAKKAS ALTINER310 4222
YAŞAR AYTEKİN ( Telefon Teknisyeni )310 4545 YUSUF ÖZKARAALP ( NETWORK )310 4357
ŞAHİN ACAR310 4452
İHALE SATINALMA HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman SÜLEYMAN KARAGÖZ310 4178 NURETTİN BAĞRIAÇIK310 4161
RESUL ŞAHİN310 4187 SEZER YAŞAR310 4098
İSA KARADAĞ310 4032
DOĞRUDAN TEMİN HİZMETLERİ
Uzman SERDAR KURT310 4180 AKİF ÖZTÜRK310 4011
BEYTULLAH CEVİZ310 4185 MEHMET KARABIYIK310 4184
SEFER GÜNDÜZ310 4177 TUNCAY TUNÇ310 4053
SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ
Uzman ALİ FUAT TATLIMAVUK310 4025 EMRAH KARADEMİR310 4054 - 4033
GÜLŞAH PORTAKAL310 4160 HACI ARI310 4139
MURAT YILDIRIM310 4033 - 4054 UĞUR SELÇUK310 4033 - 4054
İLYAS BATI310 4393
AİLE HEKİMLİĞİ MAAŞ BİRİMİ
METİN YURTERİ310 4100 MUSTAFA KIRDIM310 4100
ÖMER MUTLUBAŞ310 4101
MAAŞ MUTEMETLİK BİRİMİ
Uzman HAMDİ YAZGAN310 4170 ALİ ÜNAL310 4152
BURHAN UĞUR310 4152 BURÇİN BAŞ310 4129
BURÇİN BAŞ3104128 MEHMET ÖZSU( işci maaşı )310 4134
MUSA KARAPINAR310 4111 NAZMİ ATAY310 4129
RAMAZAN LÖK310 4129 TUBA GÜCÜYETMEZ( kişi borcu )310 4382
ŞENGÜL KAYA310 4128
TAŞINIR İŞLEMLER BİRİMİ [ AMBAR ]
AHMET AY310 4266 ALİ YAVUZ ( AMBAR DEPO )310 4684
CENGİZ TANRISEVEN310 4203 CUMA ERTAŞ310 4261
HÜSEYİN BOY310 4099 MEHMET ÖZÇELİK ( AMBAR DEPO )310 4684
MUSTAFA BOLAT310 4202 OSMAN YILDIZ310 4150
RAMAZAN KAZAN310 4202 SÜLEYMAN DEMİRÖRS310 4135
UFUK YAŞAR310 4203 UĞUR ÇİTİL310 4203
YUSUF GÜL310 4203
BÜTÇE HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman HALİL YAZAR310 4276 MEHMET SÜRÜCÜ310 4182
SAMİ KARTAL310 4179
GİDER TAHAKKUK BİRİMİ
ABDULCELİL ERŞAHİN310 4068 AKIN AKCA310 4016
DURMUŞ ALİ TAT310 4115 HAKKI SARIOĞLU310 4019
ÖMER TARHAN310 4532 İSMAİL DEMİREL310 4394
GELİR TAHAKKUK BİRİM
DURAN KIYAK310 4151 SALİM SAĞLAM310 4140
YEMEKHANE
FATİH SÖYLER310 4606 RAİF ERÖZ310 4606
ŞOFÖRLER ODASI
AHMET KAYA310 4107 CEYHUN YILDIRIM310 4107
KURUM ARŞİV BİRİMİ
AHMET YILDIRIM310 4365 MUAMMER DEMİR310 4365
ZEKİ ÇİYLEZ310 4432
POSTA HİZMETLERİ BİRİMİ
AHMET ATEŞ310 4143 HAKAN AKTAŞ310 4013
HALİL İBRAHİM GENÇ310 4018 ÖZCAN DÜNDAR310 4031
GELEN GİDEN EVRAK KAYIT BİRİMİ
HALİL ÖZTOP310 4282 HASAN ASLAN310 4045
HAVVANUR KARA310 4235 NİHAL KAYA310 4141
RAŞİT VURAL310 4045 İMDAT AYRANCI310 4328
ŞÜKRAN SÖNMEZ310 4141
YATIRIMLAR MÜHENDİSLİK VE İNŞAAT HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman RESUL EKREM ÖZGE - MİMAR310 4299 ABDULLAH USLU310 4109
ALİ KONAR310 4441 ALİ YALÇIN310 4472
BÜŞRA DÖNMEZ310 4459 DERYA GÜRĞAN310 4504
EGEMEN AKCAN310 4029 EYÜP KAMACI310 4479
FATİH BALPETEK310 4108 FAİK AFŞEÖREN310 4173
GÜLSÜM YALÇINYİĞİT310 4240 HACI OSMAN MANAV310 4358
HATİCE GEZGİN310 4346 HÜSEYİN KORÇAM310 4145
HİCRAN TEKELİOĞLU310 4414 MAHİR GÜRBÜZ310 4443
MEHMET DUMRU310 4464 MELİKE GÜZELCE310 4459
MESUT TOPDEMİR310 4458 MUSTAFA BİNİCİ310 4157
MUSTAFA SEDAT KARAMAZI310 4474 RESUL TEKE310 4489
SAİT ŞAHİN310 4473 SEDANUR KOÇAK310 4463
TUĞÇE EMİNE BAYRAKTAR310 4460 YAKUP SARIŞEN310 4411
YASEMİN KILIÇ310 4311 YILMAZ KILIÇ310 4471
YUSUF ERDEM310 4470
FOTOKOPİ ODASI
MEHMET KINIK310 4304 MUSTAFA BALAL310 4304
ÇAY OCAĞI HİZMETLERİ
1. KAT310 4283 2.KAT310 4292
3. KAT310 4156 ZEMİN KAT310 4263
ZEMİN KAT310 4285
TEKNİSYENLER ODASI ( ELEKTRİK )
AHMET SARI ( İKLİMLENDİRME )310 4256 MEHMET AKİF DEMİREL310 4360
NURETTİN YILDIRIM (İNŞAAT BAKIM ONARIM )310 4303 UĞUR DENİZ310 4301
YASİN CEYLAN ( İKLİMLENDİRME )310 4256 YUNUS APAPAK310 4360
ÖMER YILDIZ310 4366
YOLLUK HİZMETLERİ BİRİMİ
MEHMET ALİ ŞAHİN310 4113 MUSTAFA YURTSEVEN310 4113
EK ÖDEME DÖNER HİZMETLERİ BİRİMİ
AHMET ZENGİN310 4121 EBUBEKİR UYSAL310 4114
VELİ TÜZÜN310 4118 İBRAHİM KARA310 4121
İDARİ HİZMETLER BİRİMİ
ESRA BAYRAKCI310 4217 NEŞE YALÇIN310 4316
İDARİ BİRİMLER SORUMLUSU
ŞB. MÜDÜRÜ. MUSTAFA DEVECİ (Birim Sorumlusu)310 4321
İŞ SAĞLIĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ
ŞENAY KOCABAŞ310 4564
İÇ KONTROL BİRİMİ
Uzman SUAT ŞİMŞEK310 4086 GÖÇAY AKPINAR310 4044
ÖZGÜR ŞAHİN310 4048 İSMAİL ÖZOĞLU310 4566
ŞÜKRÜ KESKİN310 4044
TEKNİSYENLER ODASI ( SIHHİ TESİSAT )
ALİ KAYNAK ( BOYA BADANA )310 4303 CENGİZ ÇAVDAR310 4302
MEHMET KAYMAK310 4302 MUSTAFA CİHAT APAN310 4302
NECMETTİN ÇİFTCİ ( MOBİLYA )310 4302
ŞÖFERLER MUHASEBE
AHMET ÖZKİLİSLİ310 4106 MURAT CİHAT DÜNDAR310 4106
ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANDr. AHMET ERGİN310 4450
BAŞKAN YARDIMCISIDr. M.ALPER ÇELİKDELEN310 4466
SEKRETER SIDIKA ÖZ310 4450
112 DİSİPLİN BİRİMİ
NAİME ARABACI (Birim Sorumlusu)310 4307 DERYA ÇINAR310 4306
KİRAZ AKIN310 4305
112 KALİTE BİRİMİ
EBRU ÇAĞLAYAN (Birim Sorumlusu)310 4476 FADİME ARICAN310 4476
112 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ
BAŞAK AĞCA310 4336 RAMAZAN TOPUZ310 4336
YASİN GÜLEÇ310 4478
112 AFET BİRİMİ
Uzman ÖMER GÖKSU310 4337 BAKİ AKBULUT310 4284
EMRE ALTINKAYNAK310 4324 MEHTAP GÜVEN310 4317
NAZMİYE EKER310 4396 NEJLA KARADEMİR310 4396
112 PERSONEL BİRİMİ
NESLİHAN SÜTÇÜ (Birim Sorumlusu)310 4312 ALİYE YILMAZ310 4313
AYŞEGÜL ALBAYRAK310 4312 DİLEK AK310 4315
EMİNE KESMEZ310 4315 HAVVANUR DEMİR310 4312
ÖZCAN ÖNGELEN310 4313
112 İZLEME VE DEĞERLENDİRME BİRİMİ
NAZİK YAPRAK (Birim Sorumlusu)310 4218 HÜLYA ACET AYAZOĞLU310 4204
112 İSTATİSTİK BİRİMİ
YASEMİN BİROL (Birim Sorumlusu)310 4225 HAVVA DEMİRCAN310 4224
112 BAŞHEKİMLİĞİ BİRİMİ
112 BAŞHEKİM DR.ERKAN AŞIK310 4477112 Başhekim Yrd. DR.MECİT TERZİ310 4339
112 Başhekim Yrd. DR.NURİ GÜNGÖR310 4338
KAMU HASTANELERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANProf. Dr. MEHMET ALİ ERYILMAZ310 4061
BAŞKAN YARDIMCISIDr. MUSTAFA PARLAYICI310 4061
SEKRETER MUSTAFA ERDEM310 4061
TIBBI CİHAZ HİZMETLERİ BİRİMİ
UĞUR ÖZGÜR DEMİRELLİ310 4197
İZLEME DEĞERLENDİRME BİRİMİ
AHMET YILMAZ310 4085 DR. YUSUF KAYMAK310 4395
HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ
SOSYAL HİZMET UZMANI ERDAL KAYA310 4322Uzman DR.MEHMET SAYHAN310 4070
Uzman Dr.EVREN BÖLÜKBAŞ310 4079 AYLA YUMŞAK310 4097
AYŞE KAYA310 4320 DİLEK BAYATLI310 4057
ETEM GÖRGÜLÜ310 4102 GÜLDEN KORÇAM310 4159
MEHMET SARI (özellikli sağlık hizmetleri )310 4090 MUSTAFA BAYRAKÇI310 4043
REYHAN TUNCER310 4529 TURGAY GÜNEYLİ310 4097
ÜMMÜ YARDIMCI310 4091
SAĞLIK BAKIM HİZMETLERİ BİRİMİ
ALİME KAYADİBİ310 4125 Birim sorumlusu ALİM ÇETİN310 4136
GÜLCAN GEVENÇ310 4088 ÜMMÜ DURTULUK310 4084
İLAÇ VE STOK BİRİMİ
BETÜL AKÇAY310 4294 ELİF DOĞACI310 4583
KALİTE VE VERİMLİLİK BİRİMİ
Uzman MUSTAFA ÖZYÖRÜK310 4059
EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ
DR. FATMA ŞİMŞEK (Birim Sorumlusu)310 4195 DR.ŞULE DERBENTLİ310 4192
FİLİZ ŞEKER310 4066 GÜLESER KİRAZ310 4206
HATİCE SAĞLAM310 4036 SEMRA KALE310 4087
TIBBI ATIK ÇEVRE YÖNETİMİ BİRİMİ
HASAN EVİRGEN310 4119
TIBBI CİHAZ KALİBRASYON BİRİMİ
AHMET CABİ310 4038 AVNİ ŞİMŞEK310 4147
DURMUŞ ÜSTÜN310 4281 FATİH MEHMET FERAH310 4219
MUSTAFA YALMAN310 4117
TAŞINIR YÖNETİM BİRİMİ
ABİDİN ÇİMEN310 4461 SERDAR BİCİOĞLU310 4359
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BİRİMİ
Uzman Dt KUBİLAY YAVUZ310 4110 MUHAMMET İSLAM ÇAĞRI CİNGİ310 4127
FİNANSAL ANALİZ VE FATURALANDIRMA BİRİMİ
Uzman KIYMET ERGUN310 4072 AYŞE DEMİRLEK310 4201
DİLEK KAYGISIZ310 4201 ZEKERİYA KILIÇOĞLU310 4146
HALK SAĞLIĞI HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANDr. HASAN ÇİFTCİ310 4646
BAŞKAN YARDIMCISIDr. ABDULLAH ÖZÜDOĞRU310 4647
BAŞKAN YARDIMCISIDr. ENGİN DİNÇ310 4645
SEKRETER ALİ UĞUR310 4279
ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ
Uzman MURAT YILMAZ310 4622 BÜŞRA KIRBIYIK310 4739
FATİH DOĞAN310 4605 HURİYE GÖKTÜRK (kalite )310 4617
HİLAL AKYOL310 4610 MÜRSEL TÜFEKÇİ310 4616
NEŞİDE NAZLI310 4620 SÜLEYMAN KALE310 4620
TANER AKÇI310 4615 İSMAİL SEVER310 4739
ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ ÇALIŞAN SAĞLIĞI HİZMETLERİ
Uzman OKTAY SARIÇOBAN310 4624 BÜNYAMİN MACİT310 4640
HATİCE BARMAKSIZ310 4641 MUSTAFA SARAÇ310 4623
ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ TÜTÜN VE DİĞER BAĞIMLILIK YAPICI MADDELERLE MÜCADELE BİRİMİ
Dr. GÜLAY ŞAHİNER ÖNAL310 4670 ALİ SAYARMAN ( TÜTÜN )310 4732
BURAK GÜRSEL OLTULU310 4612 EMİNE SÜRÜCÜ310 4618
FATİH GÜMÜŞ310 4625 MERYEM KARAAL ( SÜDGE )310 4612
NİHAL KÜÇÜKBAŞOL ( SÜDGE )310 4742 TUĞBA ÇELİK ( TÜTÜN )310 4728
ZEKERİYA YILDIRIM ( TÜTÜN )310 4733
ÇOCUK ERGEN KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ
Dr. HATİCE DİLEK AKBAYRAK310 4692Uzman Dr EKİN KOÇ310 4638
AYŞE MUTLUBAŞ310 4621 AYŞE YAVUZER310 4661
AYŞEN AYVACI310 4708 DR ELİF TURHAN310 4671
DR. AYBÜKE ALSANCAK310 4692 DR. EMİNE ARSLAN310 4668
DİLEK GÜLCÜ ( NTP )310 4673 DİLEK KOCABAŞ310 4705
GÖNÜL KARAASLAN ( NTP)310 4676 GÜLLÜ AYGÜL310 4706
HACER TAŞÇI310 4738 LEYLA PAMUK310 4708
LÜTFİYE KOCASARAÇ ( NTP )310 4675 MEHMET ÖKSÜZ310 4653
NİGAR DEMİR ( NTP )310 4674 NİLGÜN KAR ( NTP )310 4672
SİBEL EĞİLMEZ310 4704 TÜLİN BİLGİN310 4709
ÇİMEN AKYÜZ SEYREK NTP310 4674
ÇEKÜS BİRİMİ DOĞUMA DESTEK HİZMETLERİ
FİDAN ARISU310 4734 NURAY BAŞARIR310 4630
ÇEKÜS BİRİMİ KANSER HİZMETLERİ
DR. SEYFETTİN ABUOĞLU (Birim Sorumlusu)310 4740 FATMA GÜLTEKİN310 4639
GÜLSEREN ERDEM310 4727 GÜLŞEN UYSAL310 4712
HALİDE TEKİN310 4714 HAVVA GÜLÜVAR310 4713
ÖZLEM YILMAZ310 4711 İLKAY AĞIR310 4710
BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ
Uzman DR. LEVENT KARTAL310 4649 DR. TANER DEMİRBAŞ310 4633
HASAN KIRIKÖZ310 4650 SEDAT ARMUTLU310 4681
VELİ DEMİREL310 4682 ÜNZİLE TORUN310 4680
BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ SITMA HİZMETLERİ
AHMET AZGIN310 4736 EROL HANDEMİR310 4659
MEHMET SAYILIRER310 4736 ZÜBEYDE AYDIN310 4736
BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ AŞI DEPOSU
MUHAMMET ALİ ŞAHİN310 4696 MUSTAFA İLHAN310 4695
MUSTAFA İLHAN ÇELİK310 4698 OSMAN DEMİRALAY310 4695
SALİM ŞAHİN310 4694
BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ
Uzman DR. KÜRŞAT KIRAÇ310 4628 ELİF SAĞLAM310 4922
MÜŞERREF ŞAHİNGERİ310 4657 NİMET AKKOCA310 4656
RUHAT AĞRALI310 4655 ÜLKÜ SATIRLI310 4923
BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ RUH SAĞLIĞI HİZMETLERİ
AYŞE YORGANCILAR310 4609 EMİNE KÖFE310 4920
LEYLA ÜNLÜ310 4614 RAZİYE DEMİR310 4634
TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ
Dr. ŞEYDA SOYDAN310 4691Uzman DR. İSMAİLHAKKI TUNÇEZ310 4629
ABDURRAHMAN KESER310 4651 AYŞE ÇELİK310 4737
DT. ESEN ŞENARAN310 4679 FATMA KOTAN310 4651
HAYRİYE TATLI310 4918 KADRİYE DOĞAN310 4715
M. ZİYA GÜNER310 4717
TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ GÖÇ SAĞLIĞI HİZMETLERİ
Dr. FATİH AKTAŞ310 4730 FUNDA GÜRBÜZ310 4660
MEHMET KAR310 4723 MELİKE YENGİNAR310 4731
MUSTAFA ÖZ310 4716 RÜSTEM YALÇIN310 4648
TOPLUM SAĞLIĞI BİRİMİ CENAZE HİZMETLERİ
Dr. MAHİR BÜYÜKGÖL310 4642 ALİ YEŞİLYURT310 4652
FATMA SARIBAŞ310 4652 0332 320 4848
İZLEME DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ
Uzman DR.FERAH NUR ÇAVDARCI310 4914 AKIN AVCI310 4720
AYŞE TUNÇ310 4722 BİNNUR ALTINTAŞ310 4662
ESMA KÖKER310 4719 HACER ŞAHİN310 4662
HATİCE ÖNDER310 4721 İLKNUR AKGÖL310 4663
AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ
Dr. MURAT SOĞANCI310 4700 AYŞEGÜL PARLAKYILDIZ310 4664
BİRSEN ERTAŞ310 4729 DURMUŞ YEŞİL310 4667
GÜRHAN ALTAY310 4664 HÜSEYİN BAYIR310 4729
KAMİLE GÜRDAL310 4654 SABRİYE ÖREK310 4665
SONGÜL KÜÇÜK310 4697
ECZACILIK DEPO BİRİMİ
ABDULLAH TANUR310 4743 MUSTAFA KALE310 4743
SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANUzm. Dr. ALİ DEMİR310 4061
BAŞKAN YARDIMCISIDr. BAHATTİN AKYÜREK310 4061
BAŞKAN YARDIMCISIDr. MUAMMER ÖZDEMİR310 4061
SEKRETER MUSTAFA ERDEM310 4061
ÖZEL HASTANELER BİRİMİ
CUMALİ BULDUK310 4416 GÜLSÜM GÜLPERİ TURGUT310 4417
GÜNER ÖZDEMİR310 4402 HÜMEYRA AYYILDIZ310 4402
KEVSER KARABICAK310 4403 MUHAMMET ARAÇ310 4403
RECEP DAYI310 4506 SELDA ELA310 4561
SEVGİ ÖZER310 4562
SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ
MEHMET UFUK YEŞİL (Birim Sorumlusu)310 4363Dr. FATİH DEMİRBAŞ310 4440
Uzman Dr.ASLI YURTERİ310 4377 AYŞEGÜL UYSAL310 4105
DR. MEDİHA KAHRAMAN310 4342 DR. MUSTAFA AKSEL310 4406
DR. NİLGÜN ARSLAN310 4424 FATMA EROL310 4563
GÜZİDE GÜMÜŞ KORKMAZ310 4568 KADİR SAKA310 4362
KEZBAN ÖZKAN310 4569 MEHMET GÖK310 4368
NASİDE KURT310 4405 NESLİHAN ARIK310 4405
NURİYE ÇAVDAR310 4361 SELDA KURTGÖZ310 4369
TUBA FELHAN310 4364 Ş.M.HAKAN ÇETİN (sağlık turizm)310 4318
ÖZEL HASTANELER BİRİMİ (özel ağız ve diş sağlığı hizmetleri )
DT. FUNDA ALTIPARMAK310 4376 DT.GÜLER MUHAMMED310 4340
DT.İBRAHİM SAĞLAM310 4415 HAKİME GARGI310 4407
ORHAN KESGİN310 4408
ECZACILIK HİZMETLERİ BİRİMİ
ECZ. ÖZLEM SALCI (Birim Sorumlusu)310 4388Uzman MAHMUT KAVAS310 4480
ECZ. GÜNEŞ HAMDİ BAĞCI310 4581 ECZ. İREM SÖNMEZ310 4419
ECZ.HİLAL KARACA310 4419
ECZACILIK TIBBİ CİHAZ VE MEDİKAL BİRİMİ
Uzman ÖMER FARUK ÜSTE310 4499 ADNAN CEYLAN310 4418
ALTAN ANDAÇ310 4409 AMİNE KAĞNICI310 4412
FATMA ÖZBEK310 4410 GÖNÜL YAŞAR310 4426
HÜSNİYE İRCİ310 4413 ŞAKİR BAGIRICI310 4425
HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ
HÜLYA MERCAN310 4492 SALİH KARİP310 4492
SEMA ÇAYIR310 4265
KAMU SAĞLIĞI RUHSATLANDIRMA BİRİM
AHMET DEMİRDELEN310 4404 ARZU YILDIRIM310 4547
SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ (ENGELLİ RAPOR VE EHLİYET İTİRAZ )
ALİ YETİK310 4330 DİLEK IŞIK310 4334
MELİKE OĞUZ310 4465 İBRAHİM ÇİÇEK310 4335
İL KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ
EMEL KARABAĞ310 4372Uzm. Dr. MUAMMER KUNT310 4291
SİVİL SAVUNMA VE SEFERBERLİK HİZMETLERİ BİRİMİ
İÇ KAPI GÜVENLİK310 4220 SALİH ÇANKILIÇ310 4689
NİZAMİYE DIŞ KAPI GÜVENLİK310 4278 MUSTAFA BÜYÜKASLAN310 4644
MUHASEBE BİRİMİ
Uzman - YALÇIN TÜRKER (Birim Sorumlusu)310 4168Uzman KENAN ER310 4275
Uzman BÜLENT UÇAR310 4194Uzman MUSTAFA ÜZÜM310 4162
LEYLA AKGÜN310 4198 KEZBAN SANLAV310 4176
İLKER ÖLMEZ310 4484 İHSAN BİLİR310 4175
İBRAHİM HALİL DURAK310 4171 HÜSEYİN USLU310 4390
HARUN BAYRAKTAR310 4384 HAFIZ KOÇAK310 4190
HABİB ÇATAL310 4449 FUNDA NALBANTOĞLU310 4193
İBRAHİM AKTÜRK310 4385 FAKS SAYMANLIK223 4191
EMRE ÖZCAN310 4186 EMRAH ALTAN310 4186
EMİNE GÜNEŞAKARSU310 4027 EMİN KOÇAK310 4077
DİLEK YAMAN310 4073 ÇİĞDEM DİNÇ310 4383
BİRGÜL KARAN310 4505 BİLGİYE KAMIŞLI310 4189
AHMET SUCU ( icra temlik )310 4188 AHMET MUSA KAYA310 4385
DOĞAN KARUN310 4186 HATİCE ESER310 4505
TUBA TURANCI310 4386 SEYİT ÜNLÜ310 4148
YASEMİN YILDIZ310 4483 YASEMİN FURAN310 4386
YASEMİN ÇETİNER310 4198 UĞUR BÜLENT KOÇAK310 4196
SULTAN SABIRLI310 4176 SEZGİN ORMANKAYA310 4484
SEVGİ MERCAN310 4483 SERPİL ÇETİNKAYA310 4286
SERKAN ARIK310 4181 REŞAT ÇİFTÇİ310 4078
RABİA ŞAHİN310 4262 OSMAN YALÇIN310 4077
OSMAN BAŞÇİFTÇİ310 4485 MUSA KURT310 4481
MURAT TEKSOY310 4165
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ
Uzman BARIŞ ŞAYİR310 4012 NECATİ GÜNÜÇ310 4475
SERAP DİKMETAŞ ASLAN310 4475
HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ
AV. AHU ÖNEL AKBAYIR (Birim Sorumlusu)310 4327 LÜTFULLAH AKÇA310 4314
KEZİBAN İPAR310 4309 BAHRİ ÖRDEK310 4331
AYŞE BİLGİLİ310 4332 AV.NİHAT AKGÜN310 4389
AV.İSMAİL KOŞAR310 4401 AV. SUNA YILMAZ KERTEL310 4326
AV. SİNEM KILINÇKAYA310 4341 AV. PINAR DURUSOY310 4355
AV. BEYHAN ULUKAPI310 4329 AV. BATUR AKÇA310 4231
AV. AYSEL BÜYÜKAVCI310 4308 AV. MELTEM AKYÜREK310 4352
ABDÜLKADİR ÖKSÜZ310 4236 AV. BURCUHAN ÇİFTÇİ ER310 4582