ARAMA :
A BLOK
İL SAĞLIK MÜDÜRÜPROF. DR. MEHMET KOÇ
SekreterFatma Nur Baysal310 4041
Özel KalemUzman - EBRU KARAALP310 4080
BasınUzman - BARIŞ ŞAYIR310 4012
Faks - Santral263 06 65444 42 00 - 310 4000
PERSONEL HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANDr. ESER ŞENKUL310 4020
SEKRETER TÜLAY VAROL310 4021
İKYS ŞUBESİ AKTİF BİRİMİ
MUHAMMET ARAÇ310 4215 AHMET NURETTİN BAĞRIAÇIK310 4215
ABDULLAH KARATAŞ310 4215
İNSAN KAYNAKLARI ATAMA BİRİMİ
Uzman ÖZKAN GÜBEŞ310 4026 EBRU TAŞDOĞEN310 4112
AYTEN AŞIR310 4063 MURAT POLAT310 4062
AYŞE AYAYDIN310 4059 ESRA ERDOĞMUŞ AKDAĞ310 4063
CEYDA SÖYLEMEZ310 4052 BAYRAM DURDU310 4062
MAAŞ MUTEMETLİK HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman ELİFE ÖKSÜM310 4170 BURÇİN BAŞ310 4129
TUNCER TAŞDEMİR310 4124 BURHAN UĞUR310 4152
SERDAR ATAÇ310 4134 TUBA GÜCÜYETMEZ310 4152
METİN YURTERİ310 4170 ALİ ÇAKIR310 4129
ŞENGÜL KAYA310 4128
EK ÖDEME DÖNER HİZMETLERİ BİRİMİ
VELİ TÜZÜN310 4118 EBUBEKİR UYSAL310 4114
ÖMER ÇAY310 4114
ĞÖREVLENDİRME BİRİMİ
MEHMET İNAN310 4049 RUKİYE ARSLAN SU310 4024
NİHAL AĞIN310 4074 DERYA MELİKE BAHADUR310 4015
GÜNER ÖZDEMİR310 4167
YOLLUK HİZMETLERİ BİRİMİ
HATİCE BİNİCİ310 4113 MUSTAFA YURTSEVEN310 4111
FULYA YALÇINER310 4113
GELEN GİDEN - EVRAK KAYIT BİRİMİ
KAMİLE GÜRDAL310 4132 İMDAT AYRANCI310 4328
HALİL ÖZTOP310 4328 ŞÜKRAN SÖNMEZ310 4141
RAŞİT VURAL310 4045 NİHAL KAYA310 4142
HAVVANUR KARA310 4067
ÖZLÜK KADRO TERFİ BİRİMİ
Uzman AYŞE ERDOĞAN310 4103 İSMAİL BAŞ310 4058
FURKAN ERDOĞDU310 4079 HASAN ÇALIŞKAN310 4096
MUSTAFA EMRE AKDAĞ310 4158 MEHMET ZAHİD CAVGA310 4126
MEHMET CEMALLER310 4037
İZİN RAPOR BİRİMİ
SEÇİL KAFALI310 4035 GÜLSÜM SÖNMEZ310 4083
MUSTAFA AY310 4083 FERİDE BİROL310 4046
EĞİTİM HİZMETLERİ VE DESTEK BİRİMİ
Uzman HATİCE GÜNAYDIN310 4228 İŞ GÜVENLİĞİ Uzmanı - MÜKREMİN ÇELİKER310 4039
FADİME SAKARYA310 4082 ÜMMÜ ALADAĞ310 4082
EROL KURT310 4082 HATİCE AVŞAR KES310 4208
MUHASEBE BİRİMİ
Uzman - YALÇIN TÜRKER (Birim Sorumlusu)310 4168Uzman BÜLENT UÇAR310 4194
Uzman MUSTAFA ÜZÜM310 4162Uzman KENAN ER310 4275
SERPİL ÇETİNKAYA310 4193 SULTAN KILIÇKAN310 4176
YASEMİN FURAN310 4164 HÜSEYİN USLU310 4164
EMİNE GÜNEŞAKARSU310 4027 HAFIZ KOÇAK310 4190
İLKER ÖLMEZ310 4171 BİRGÜL KARAN310 4186
EMRE ÖZCAN310 4186 UĞUR BÜLENT KOÇAK310 4196
AHMET MUSA KAYA310 4181 İBRAHİM HALİL DURAK310 4171
ÇİĞDEM DİNÇ310 4196 FAKS SAYMANLIK223 4191
MUSA KURT310 4175 İHSAN BİLİR310 4174
KEZBAN SANLAV310 4176 BİLGİYE KAMIŞLI310 4189
EMRAH ALTAN310 4186 EMİN KOÇAK310 4077
OSMAN YALÇIN310 4075 REŞAT ÇİFTÇİ310 4078
SERKAN ARIK310 4181 YASEMİN ÇETİNER310 4198
LEYLA AKGÜN310 4097 DİLEK YAMAN310 4073
FUNDA NALBANTOĞLU310 4193 MURAT TEKSOY310 4165
OSMAN BAŞÇİFTÇİ310 4165 AHMET SUCU310 4188
RABİA ŞAHİN310 4262 SEVGİ MERCAN310 4073
YASEMİN YILDIZ310 4160 SEZGİN ORMANKAYA310 4144
HARUN BAYRAKTAR310 4181
KAMU HASTANELERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANProf. Dr. KADİR DURGUT310 4061
BAŞKAN YARDIMCISIDr. BAHATTİN AKYÜREK310 4055
BAŞKAN YARDIMCISIDr. SEMRA ARIBAŞ310 4070
SEKRETER FATMA ÜREN310 4061
TIBBI CİHAZ HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman - DR. AYNUR ŞAHİN310 4081 UĞUR ÖZGÜR DEMİRELLİ310 4197
AHMET CABİ310 4038 KADİR AKDAĞ310 4185
İZLEME DEĞERLENDİRME BİRİMİ
DR. YUSUF KAYMAK310 4085 AHMET YILMAZ310 4110
HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman - DR. EMİNE KARABACAK310 4137 DİLEK BAYATLI310 4057
ÜMMÜ DURTULUK310 4084 MUSTAFA BAYRAKÇI310 4043
ÖZELLİKLİ SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ
MEHMET SARI310 4090 GÜLDEN KORÇAM310 4159
STOK BİRİMİ
HÜSEYİN BOY310 4172 AMİNE KAĞNICA310 4172
EMİNE KOÇ310 4172 BÜLENT PEKTAŞ310 4172
VERİMLİLİK BİRİMİ
Uzman DR.SAKİNE DİRİKOĞLU BUĞRUL310 4099 TURGAY GÜNEYLİ310 4069
ÇALIŞAN HAKLARI BİRİMİ
ETHEM GÖRGÜLÜ310 4102 MUHAMMET İSLAM ÇAĞRI310 4127
EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ
DR. FATMA ŞİMŞEK (Birim Sorumlusu)310 4195 GÜLESER KİRAZ310 4206
SEMRA KALE310 4087 FİLİZ ŞEKER310 4066
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ
Diş Hekimi ERDAL BİLGİN310 4092
ÇEVRE HİZMETLERİ TIBBI ATIK BİRİMİ
HASAN EVİRGEN310 4119
ENGELLİ RAPOR İTİRAZ HİZMETLERİ BİRİMİ
MELİKE OĞUZ310 4320 ALİ YETİK310 4330
BİRNUR GÖKMEN310 4320 İBRAHİM ÇİÇEK310 4335
ENGELLİ SÜRÜCÜ EHLİYET RAPOR BİRİMİ
DİLEK IŞIK310 4334
DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
İHALE SATINALMA HİZMETLERİ BİRİMİ
Uzman SÜLEYMAN KARAĞÖZ310 4178 EYÜP KOÇAK310 4161
HALİL YAZAR310 4187 SEZER YAŞAR310 4098
İSA KARADAĞ310 4032
DOĞRUDAN TEMİN HİZMETLERİ
Uzman SERDAR KURT310 4180 SEFER GÜNDÜZ310 4177
MUSTAFA ÇETİNBİLEK310 4184 RESUL ŞAHİN310 4053
AKİF ÖZTÜRK310 4011 FATİH CERANOĞLU310 4184
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER BİRİMİ
Uzman BARIŞ ŞAYİR310 4012 SERAP DİKMETAŞ310 4475
B BLOK
İL SAĞLIK MÜDÜRÜPROF.DR. MEHMET KOÇ
SekreterFATMANUR BAYSAL310 4343
Özel KalemEBRU KARAALP310 4343
BasınBARIŞ ŞAYIR310 4012
Faks - Santral352 72 68444 4200 - 310 4000
SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANUzm. Dr. TARIK ACAR310 4433
BAŞKAN YARDIMCISIUzm. Dr. MUSTAFA PARLAYICI310 4433
BAŞKAN YARDIMCISIDr. DURMUŞ ALİ ASLANLAR310 4433
SEKRETER SIDIKA ÖZ310 4433
ÖZEL TEŞHİS TEDAVİ MERKEZLERİ BİRİMİ
RECEP DAYI310 4417 HAKİME GARGI310 4407
KEVSER GÖK310 4416 CUMALİ BULDUK310 4416
ÖZEL YATAKLI HİZMETLERİ BİRİMİ
Dr. SİNAN ÖZTÜRK310 4377 HÜMEYRA KOPARAN310 4402
TESLİME ŞENER310 4402 HACER GENÇ310 4402
ŞİRVAN EROL310 4403 AHMET DEMİRDELEN310 4404
GÜLSÜM GÜLPERİ TURGUT310 4404
SAĞLIK HİZMETLERİ İZLEME, DEĞERLENDİRME VE DENETİM BİRİMİ
MEHMET UFUK YEŞİL (Birim Sorumlusu)310 4363 KADİR SAKA310 4362
GÜZİDE GÜMÜŞ KORKMAZ310 4362 TUBA FELHAN310 4364
NURİYE ÇAVDAR310 4364 AYŞE NİLGÜN POLAT310 4369
SELDA KURT GÖZ310 4369 AYŞE KURTBARI310 4364
DR. NİLGÜN ARSLAN310 4424 DR. MEDİHA KAHRAMAN310 4424
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİ
DT. FUNDA ALTIPARMAK (Birim Sorumlusu)310 4376Diş Hekimi İBRAHİM SAĞLAM3104407
MERVE NAZİRE ÖZTOKLU310 4407 ORHAN KESKİN310 4407
DT.GÜLER MUHAMMED310 4340
İSTATİSTİK BİRİMİ
MUSTAFA AKSEL (Birim Sorumlusu)310 4480 AHMET KORAŞ310 4406
ÜMMÜ YARDIMCI310 4405
ECZACILIK HİZMETLERİ BİRİMİ
ECZ. ÖZLEM SALCI (Birim Sorumlusu)310 4419 ECZ.HİLAL KARACA310 4410
ECZ. GÜNEŞ HAMDİ BAĞCI310 4419
ECZA DEPOLARI BİRİMİ
FATMA ÖZBEK310 4413 ALTAN ANDAÇ310 4409
HÜSNİYE İRCİ310 4409 SADETTİN AKPAK310 4413
TIBBİ CİHAZ BİRİMİ
SAİM ALAN (Birim Sorumlusu)310 4418 SEDAT DAĞ310 4418
TIBBİ CİHAZ ORTEZ PROTEZ İŞİTME BİRİMİ
HÜLYA KESER310 4427 FİLİZ ŞEF310 4426
ŞAKİR BAGIRICI310 4425 SUNA ÇİÇEKSEÇEN310 4427
KALİTE VE VERİMLİLİK BİRİMİ
DR.MEHMET DOĞRUL (Birim Sorumlusu)310 4440 EMEL KARABAĞ310 4372
HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ
Uzman DR. MEHMET İSHAK MAZI310 4499 DT. MEHMET EMİN ATMACA310 4486
HÜLYA MERCAN310 4487 SALİH KARİP310 4487
MÜMİNE YAVUZ310 4487
SAĞLIK MESLEKLERİ HİZMETLERİ BİRİMİ
MUSTAFA DEVECİ (Birim Sorumlusu)310 4321 FATMA GELGEÇ310 4368
DR. ASLINUR ATAŞ310 4368 MEHMET GÖK310 4368
SAĞLIĞIN GELİŞTİRİLMESİ BİRİMİ
Ş.M.HAKAN ÇETİN310 4319MUSTAFA KAYA (Birim Sorumlusu)310 4226
AHMET ŞAKIR310 4480
TEŞHİS İLİŞKİLİ GRUPLAR BİRİMİ ( TİG )
FADİME GÜLSENEM COŞAN310 4372
HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ
AV. İSMAİL KOŞAR (Birim Sorumlusu)310 4327 AYŞE BİLGİLİ310 4332
AV.NİHAT AKGÜN310 4314 AV. SİNEM KILINÇKAYA310 4341
BAHRİ ÖRDEK310 4331 AV. PINAR DURUSOY310 4331
AV. AHU ÖNEL AKBAYIR310 4308 KEZİBAN İPAR310 4309
AV. MELTEM AKYÜREK310 4308 AV. BEYHAN ULUKAPI310 4329
TUĞÇE POLAT310 4332 ABDÜLKADİR ÖKSÜZ310 4314
AV.ESRA İNELLİ310 4401 LÜTFULLAH AKÇA (İcra Birimi)310 4314
AV. AYSEL BÜYÜKAVCI310 4308 AV. SUNA YILMAZ KERTEL310 4326
ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANDr. AHMET ERGİN310 4450
BAŞKAN YARDIMCISIDr. M.ALPER ÇELİKDELEN310 4466
SEKRETER ELİF DOĞACI310 4450
112 Başhekim Yrd. NURİ GÜNGÖR310 4338112 Başhekim Yrd. DR.BERAT BÜYÜKSIRIT310 4337
112 Başhekim DR. ERKAN AŞIK310 4477YASİN GÜLEÇ (Birim Sorumlusu)310 4336
112 DİSİPLİN BİRİMİ
NAİME ARABACI (Birim Sorumlusu)310 4307 KİRAZ AKIN310 4306
GÜLSÜM AYDENİZ310 4306 FADİME ARICAN310 4312
EBRU ÇAĞLAYAN310 4307
112 KALİTE BİRİMİ
SERAP BATU (Birim Sorumlusu)310 4476 ÖZLEM GENÇ310 4476
112 ACİL ŞUBE BİRİMİ
NAZİK YAPRAK310 4218 AYŞEGÜL SATILMIŞ310 4313
EMİNE KESMEZ310 4312 HÜLYA ACET AYAZOĞLU310 4204
MELEK AYDIN310 4204 SEVİM DİVLELİ310 4313
RAMAZAN TOPUZ310 4336 ARZU TAŞAR310 4225
BAKİ AKBULUT310 4325 MEHTAP GÜVEN310 4324
AYŞE MÜLAZIMOĞLU310 4306 KİRAZ AKIN310 4307
112 UMKE BİRİMİ
ÖMER GÖKSU (Birim Sorumlusu)310 4324 NAZMİYE EKER310 4325
AYTEN YURTTUTAN310 4324 NAGEHAN AKKOÇ310 4324
ÖZGÜL ASLANTAŞ310 4325
112 PERSONEL BİRİMİ
NESLİHAN SÜTÇÜ (Birim Sorumlusu)310 4312 ÖZCAN ÖNGELEN310 4313
SEVİM DİVLELİ310 4313 EMİNE KESMEZ310 4312
112 İSTATİSTİK BİRİMİ
YASEMİN BİROL (Birim Sorumlusu)310 4225
C BLOK
HALK SAĞLIĞI HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI
BAŞKANDr. HASAN ÇİFTCİ310 4646
BAŞKAN YARDIMCISIDr. ENGİN DİNÇ310 4645
BAŞKAN YARDIMCISIDr. ABDULLAH ÖZÜDOĞRU310 4647
SEKRETER ALİ UĞUR310 4725
SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ
İLYAS BATI310 4659
BİLGİ İŞLEM BİRİMİ
ADEM DEMİR310 4689 MAHMUT SAMİ GÜLER310 4688
DOSYALAMA VE ARŞİV BİRİMİ
İBRAHİM KILINÇASLAN310 4693 HİLAL YILDIRIM310 4637
KALİTE VE PROJELENDİRME
HURİYE GÖKTÜRK310 4617
ÇEVRE SAĞLIĞI
Uzman MURAT YILMAZ310 4622 TANER AKÇI310 4615
HİLAL AKYOL310 4610 FATİH DOĞAN310 4605
SÜLEYMAN KALE310 4620 İSMAİL SEVER310 4605
MÜRSEL TÜFEKÇİ310 4616 BÜŞRA ARISOY310 4605
NEŞİDE NAZLI310 4620
BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR
Uzman DR. KÜRŞAT KIRAÇ310 4628 ELİF SAĞLAM310 4655
RUHAT AĞRALI310 4655 MÜŞERREF ŞAHİNGERİ310 4657
NİMET AKKOCA310 4656
AMBAR DEPO
ALİ YAVUZ310 4684
DOKTORLAR ODASI
DR. FAİK ŞENYIL310 4677
DİSİPLİN BİRİMİ
DR. MUSTAFA ÖZER310 4619 EMEL AKSOY310 4638
ELİF SARIKAYA310 4639
AİLE HEKİMLİĞİ PERSONEL
RÜSTEM YALÇIN310 4658 MEHMET KAR310 4723
İZİN RAPOR
MÜMİNE ÖZBEK310 4651 İSMAİL YAKUT310 4660
RUH SAĞLIĞI PROG. TÜTÜN VE DİĞER BAĞ.YAPICI MADDELER BİRİMİ
Dr. FERAH NUR ÇAVDARCI310 4627 ZEKERİYA YILDIRIM310 4733
FARUK ÜNAL310 4612 FATİH GÜMÜŞ310 4625
EMİNE SÜRÜCÜ310 4618 TUĞBA ÇELİK310 4728
MERYEM KARAAL310 4636 ALİ SAYHARMAN310 4732
EMİNE KOÇAK310 4614 EMİNE KÖFE310 4634
ÇALIŞAN SAĞLIĞI
Uzman OKTAY SARIÇOBAN310 4624 BÜNYAMİN MACİT310 4640
RIFAT TAŞARSLAN310 4640 MUSTAFA SARAÇ310 4623
HATİCE BARMAKSIZ310 4641
SITMA BİRİMİ
NAZİFE SEVİNDİK310 4686 ZÜBEYDE AYDIN310 4685
YURDAGÜL ÖZCAN310 4686 AHMET AZGIN310 4687
EROL HANDEMİR310 4685 MEHMET SAYILIRER310 4685
H. HÜSEYİN ZENGİN310 4687
GELEN GİDEN EVRAK
HASAN ASLAN310 4644 GAMZE EYLENEN310 4644
BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ
Uzman DR. LEVENT KARTAL310 4649 HÜSEYİN İLHAN310 4696
SALİM ŞAHİN310 4694 HASAN KIRIKÖZ310 4650
SEDAT ARMUTLU310 4681 MUSTAFA İLHAN ÇELİK310 4695
VELİ DEMİREL310 4682 ÜNZİLE TORUN310 4680
POSTA
MEHMET BAĞCI310 4609
ECZANE AMBARI
FATMA BAĞCI310 4724 NEŞE YALÇIN310 4724
TOPLUM SAĞLIĞI HİZMETLERİ
Uzman DR. AYKUT EMRE YILDIRIM310 4702 FUNDA GÜRBÜZ310 4718
ŞERİFE BEYZA KAYA310 4715 M. ZİYA GÜNER310 4717
SİBEL EĞİLMEZ310 4715 MUSTAFA ÖZ310 4716
DİŞ HEKİMLERİ
DT. ESEN ŞENARAN310 4678 DT. MERAL DEMİRCİ310 4679
KANSER BİRİMİ
Uzman DR. SEYFETTİN ABUOĞLU310 4701 KEZBAN ÖZKAN310 4727
ÖZLEM YILMAZ310 4710 GÜLŞEN UYSAL310 4712
HALİDE TEKİN310 4714 ESRA ÇİÇEK310 4710
DURDU ÖDÜL310 4713
ÇEKÜS ŞUBE
Dr. CANAN DOĞAN310 4670Dr. EKİN KOÇ310 4671
SİBEL GÜLENÇ310 4707 NİGAR DEMİR310 4674
AYŞE YAVUZER310 4661 HACER TAŞÇI310 4675
TÜLİN BİLGİN310 4709 NİLGÜN KAR310 4672
REYHAN TUNCER310 4704 DİLEK KOCABAŞ310 4705
GÜLLÜ AYGÜL310 4706 MELİKE KALE310 4661
DİLEK GÜLCÜ310 4673 MEHMET ÖKSÜZ310 4653
DR. EMİNE ARSLAN310 4668 LEYLA PAMUK310 4708
AYŞE MUTLUBAŞ310 4703
DOĞUMA DESTEK BİRİMİ
SÜMEYYE ALTUN310 4611 NURAY BAŞARIR310 4630
AİLE HEKİMLİĞİ İZLEME VE DEĞERLENDİRME
Dr. FATİH AKTAŞ310 4730Dr. SEMA GÜLER310 4731
BİNNUR ALTINTAŞ310 4662 KAMİLE BÜYÜKGÖZ310 4719
HATİCE ÖNDER310 4721 HACER ŞAHİN310 4662
AYŞE TUNÇ310 4722 İLKNUR AKGÖL310 4663
AKIN AVCI310 4720
AİLE HEKİMLİĞİ UYGULAMA
Uzman DR. MURAT SOĞANCI310 4700 HÜSEYİN BAYIR310 4666
DURMUŞ YEŞİL310 4667 BİRSEN ERTAŞ310 4666
AYŞEGÜL PARLAK YILDIZ310 4664 GÜRHAN ALTAY310 4664
SABRİYE ÖREK310 4665
CENAZE HİZMETLERİ
ALİ YEŞİLYURT310 4652 (320 4848) FATMA SARIBAŞ310 4652
ŞOFÖRLER ODASI
MUSTAFA ÜNAL310 4606